IRX03q4U2ts


Evde Yapabileceğiniz En Lezzetli İçecek:  Bu videoda size blendar’da yapabileceğiniz çok basit iki içecek tarifi veriyoruz. Ama basitliği sizi aldatmasın. Bir o kadar da lezzetli olacaklar. Kullanacağımız temel malzeme ise dondurmalı sandviç. Herhangi bir marka alabilirsiniz. İlk içeceğimiz kahve sevenler için. Blendar’a önce kahvemizi koyalım. Kahve sade de olabilir, sütlü de. Şimdi iki tane dondurmalı sandviçi blendar’a atalım. Hepsi bu kadar. İkinci içecek için de yine dondurmalı sandviç kullanarak milkshake yapıyoruz. Blendar’a önce sütü koyalım. Sonra da iki tane dondurmalı sandviçi ilave edip çalıştıralım. Dondurmalı sandöviçli milkshake’imiz hazır! Evde Yapabileceğiniz En Lezzetli İçecek
HD
Views: 1,132,904
Likes: 10,284 | Dislikes: 320 (97.0%)


Running time: (2:42)
2 minute(s) and 42 second(s)Category: #Screen: L | M | S | FIT
AutoFullscreen On Off
AutoRepeat On Off
AutoFit On Off
Autoplay On Off
AutoAdvance On Off


|<  <<  >>  >|  

Clear All - Set A
Loop - Set B
Ascendents.net

Recent Videos      More | Hide


Next Video  [Wild] [Lucky] [Related]

Auto-Advance Queue, Favs, Luck Related,

Dimensions: 2D
Definition: HD
Closed Captions: none

Bu videoda size blendar’da yapabileceğiniz çok basit iki içecek tarifi veriyoruz. Ama basitliği sizi aldatmasın. Bir o kadar da lezzetli olacaklar. Kullanacağımız temel malzeme ise dondurmalı sandviç. Herhangi bir marka alabilirsiniz.

İlk içeceğimiz kahve sevenler için. Blendar’a önce kahvemizi koyalım. Kahve sade de olabilir, sütlü de. Şimdi iki tane dondurmalı sandviçi blendar’a atalım. Hepsi bu kadar.

İkinci içecek için de yine dondurmalı sandviç kullanarak milkshake yapıyoruz. Blendar’a önce sütü koyalım. Sonra da iki tane dondurmalı sandviçi ilave edip çalıştıralım. Dondurmalı sandöviçli milkshake’imiz hazır!